Poster Gallerix Santa Claus And Reindeer Part2Storlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
30x40 cm

Santa Claus And Reindeer Part2
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin jul och vinter med en illustration av jultomten i en släde. Den här affischen är en del av tre olika motiv som passar tillsammans.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin jul och vinter med en illustration av jultomten i en släde. Den här affischen är en del av tre olika motiv som passar tillsammans.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4892-30x40 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Santa Claus And Reindeer Part2 |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |

