Poster Gallerix Scottish Highlanders No3Storlek: 30x40 cm
179 kr
Vald variant
Storlek (cm):
30x40
Utförande:

Scottish Highlanders No3
Storlek: 30x40 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med ett fotografi på två skotska highlander kor som står i ett gräsfält mot en ljus bakgrund. Skotsk höglandsboskap är en mycket gammal skotsk koras som härstammar från den europeiska uroxen. Rasen har i många generationer utvecklats på det skotska höglandet till en stark, motståndskraftig och tålig ras.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett fotografi på två skotska highlander kor som står i ett gräsfält mot en ljus bakgrund. Skotsk höglandsboskap är en mycket gammal skotsk koras som härstammar från den europeiska uroxen. Rasen har i många generationer utvecklats på det skotska höglandet till en stark, motståndskraftig och tålig ras.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5329-30x40 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Scottish Highlanders No3 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Djur |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |


