Poster Gallerix Scottish Highlanders No3Storlek: 70x100 cm
429 kr
299 krSänkt pris!Spara 130 kr
Vald variant
Storlek (cm):
70x100
Utförande:

Scottish Highlanders No3
Storlek: 70x100 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med ett fotografi på två skotska highlander kor som står i ett gräsfält mot en ljus bakgrund. Skotsk höglandsboskap är en mycket gammal skotsk koras som härstammar från den europeiska uroxen. Rasen har i många generationer utvecklats på det skotska höglandet till en stark, motståndskraftig och tålig ras.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett fotografi på två skotska highlander kor som står i ett gräsfält mot en ljus bakgrund. Skotsk höglandsboskap är en mycket gammal skotsk koras som härstammar från den europeiska uroxen. Rasen har i många generationer utvecklats på det skotska höglandet till en stark, motståndskraftig och tålig ras.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5329-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Scottish Highlanders No3 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Djur |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


