Poster Gallerix Snow Covered Dried FlowersStorlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanj32 tim kvar!
Vald variant
Storlek:
30x40 cm
Utförande:

Snow Covered Dried Flowers
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin natur med ett fotografi på torkade blommor som är täckta av snö i en vacker vintermiljö.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på torkade blommor som är täckta av snö i en vacker vintermiljö.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4847-30x40 |
| Motiv | Snow Covered Dried Flowers |
| Storlek | 30x40 cm |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |


