Poster Gallerix Snow Covered Dried FlowersStorlek: 50x70 cm
295 kr
Vald variant
Storlek (cm):
50x70
Utförande:

Snow Covered Dried Flowers
Storlek: 50x70 cm
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin natur med ett fotografi på torkade blommor som är täckta av snö i en vacker vintermiljö.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på torkade blommor som är täckta av snö i en vacker vintermiljö.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4847-50x70 |
| Motiv | Snow Covered Dried Flowers |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Storlek | 50x70 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


