Poster Gallerix Snow Covered ForestStorlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
30x40 cm
Utförande:

Snow Covered Forest
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin vinter och natur med en vacker bild på snötäckta träd vid en skog täckt av dimma i ett vackert vinterlandskap.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och natur med en vacker bild på snötäckta träd vid en skog täckt av dimma i ett vackert vinterlandskap.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4880-30x40 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Snow Covered Forest |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |


