Poster Gallerix Spruce Saplings in Sandy Soil Study By Werner HolmbergStorlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Spruce Saplings in Sandy Soil Study By Werner Holmberg
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "Spruce Saplings in Sandy Soil, Study" av den finske konstnären Werner Holmberg från år 1854.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Spruce Saplings in Sandy Soil, Study" av den finske konstnären Werner Holmberg från år 1854.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4956-21x30 |
| Storlek | 21x30 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Spruce Saplings in Sandy Soil Study By Werner Holmberg |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |


