Poster Gallerix Spruce Saplings in Sandy Soil Study By Werner HolmbergStorlek: 30x40 cm
179 kr
Vald variant
Storlek (cm):
30x40
Utförande:

Spruce Saplings in Sandy Soil Study By Werner Holmberg
Storlek: 30x40 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Spruce Saplings in Sandy Soil, Study" av den finske konstnären Werner Holmberg från år 1854.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Spruce Saplings in Sandy Soil, Study" av den finske konstnären Werner Holmberg från år 1854.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4956-30x40 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Spruce Saplings in Sandy Soil Study By Werner Holmberg |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


