Poster Gallerix Sunset On the Sea By John Frederick KensettStorlek: 21x30 cm
119 kr
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Sunset On the Sea By John Frederick Kensett
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Sunset on the Sea" av den amerikanske landskapsmålaren John Frederick Kensett från år 1872.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Sunset on the Sea" av den amerikanske landskapsmålaren John Frederick Kensett från år 1872.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4798-21x30 |
| Motiv | Sunset On the Sea By John Frederick Kensett |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |


