Poster Gallerix Surreal StairsStorlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
30x40
Utförande:

Surreal Stairs
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en surrealistisk illustration av en man som går i en spiraltrappa.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5131-30x40 |
| Motiv | Surreal Stairs |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |



