Poster Gallerix Sylvester StalloneStorlek: 50x70 cm
349 kr
239 krSpara 32 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
50x70 cm
Utförande:

Sylvester Stallone
Storlek: 50x70 cm
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Sylvester Stallone från år 1978. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta vintage fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Sylvester Stallone från år 1978. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta vintage fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4594-50x70 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Sylvester Stallone |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |


