Poster Gallerix The Great Wave Off Kanagawa By Katsushika HokusaiStorlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Storlek:
21x30 cm

The Great Wave Off Kanagawa By Katsushika Hokusai
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "The Great Wave Off Kanagawa" av den japanske konstnären Katsushika Hokusai från år 1831.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "The Great Wave Off Kanagawa" av den japanske konstnären Katsushika Hokusai från år 1831.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5556-21x30 |
| Motiv | The Great Wave Off Kanagawa By Katsushika Hokusai |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Konsttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30 cm |

