Poster Gallerix The Harvest By Charles-François DaubignyStorlek: 30x40 cm
179 kr
Vald variant
Storlek (cm):
30x40
Utförande:

The Harvest By Charles-François Daubigny
Storlek: 30x40 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "The Harvest" av den franske konstnären Charles-François Daubigny från år 1851.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "The Harvest" av den franske konstnären Charles-François Daubigny från år 1851.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4839-30x40 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | The Harvest By Charles-François Daubigny |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


