Poster Gallerix The Perfect SunsetStorlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

The Perfect Sunset
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin natur och fotokonst med ett fotografi på ett skogslandskap i solnedgång vid ett trähus.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur och fotokonst med ett fotografi på ett skogslandskap i solnedgång vid ett trähus.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4667-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | The Perfect Sunset |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Fotokonst |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


