Poster Gallerix The Storm On The Sea Of Galilee By RembrandtStorlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
21x30 cm

The Storm On The Sea Of Galilee By Rembrandt
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "The Storm On The Sea Of Galilee" av den nederländske konstnären Rembrandt från år 1633.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "The Storm On The Sea Of Galilee" av den nederländske konstnären Rembrandt från år 1633.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5554-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | The Storm On The Sea Of Galilee By Rembrandt |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Konsttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |

