Poster Gallerix The Storm On The Sea Of Galilee By RembrandtStorlek: 50x70 cm
295 kr
205 krSpara 31 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
50x70 cm

The Storm On The Sea Of Galilee By Rembrandt
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "The Storm On The Sea Of Galilee" av den nederländske konstnären Rembrandt från år 1633.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "The Storm On The Sea Of Galilee" av den nederländske konstnären Rembrandt från år 1633.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5554-50x70 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | The Storm On The Sea Of Galilee By Rembrandt |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Konsttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |

