Poster Gallerix Tower Of BooksStorlek: 30x40 cm
179 kr
Vald variant
Storlek (cm):
30x40
Utförande:

Tower Of Books
Storlek: 30x40 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konst med en illustration av en man som står på en väldigt hög pelare av böcker och tittar ut mot det öppna landskapet genom en kikare. Illustrationen symboliserar att kunskap ger breda perspektiv.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration av en man som står på en väldigt hög pelare av böcker och tittar ut mot det öppna landskapet genom en kikare. Illustrationen symboliserar att kunskap ger breda perspektiv.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5123-30x40 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Tower Of Books |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |


