Poster Gallerix Tower Of BooksStorlek: 70x100 cm
429 kr
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

Tower Of Books
Storlek: 70x100 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konst med en illustration av en man som står på en väldigt hög pelare av böcker och tittar ut mot det öppna landskapet genom en kikare. Illustrationen symboliserar att kunskap ger breda perspektiv.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration av en man som står på en väldigt hög pelare av böcker och tittar ut mot det öppna landskapet genom en kikare. Illustrationen symboliserar att kunskap ger breda perspektiv.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5123-70x100 |
| Motiv | Tower Of Books |
| Storlek | 70x100 cm |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |


