Poster Gallerix Under The MistletoeStorlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
30x40 cm
Utförande:

Under The Mistletoe
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin vinter och jul med en illustration av en mistel. Postern har texten "Meet Me Under The Mistletoe".
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och jul med en illustration av en mistel. Postern har texten "Meet Me Under The Mistletoe".
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4868-30x40 |
| Motiv | Under The Mistletoe |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 30x40 cm |


