Poster Gallerix Under The MistletoeStorlek: 50x70 cm
295 kr
205 krSpara 31 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
50x70 cm
Utförande:

Under The Mistletoe
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin vinter och jul med en illustration av en mistel. Postern har texten "Meet Me Under The Mistletoe".
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och jul med en illustration av en mistel. Postern har texten "Meet Me Under The Mistletoe".
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4868-50x70 |
| Motiv | Under The Mistletoe |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 50x70 cm |


