Poster Gallerix Under The MistletoeStorlek: 70x100 cm
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

Under The Mistletoe
Storlek: 70x100 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin vinter och jul med en illustration av en mistel. Postern har texten "Meet Me Under The Mistletoe".
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och jul med en illustration av en mistel. Postern har texten "Meet Me Under The Mistletoe".
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4868-70x100 |
| Motiv | Under The Mistletoe |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 70x100 cm |


