Poster Gallerix Untitled 1914 By Paul KleeStorlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj4 min kvar!
Vald variant
Storlek:
21x30 cm

Untitled 1914 By Paul Klee
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konsttavlor med en ej namngiven målning av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1914.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med en ej namngiven målning av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1914.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5552-21x30 |
| Motiv | Untitled 1914 By Paul Klee |
| Storlek | 21x30 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Konsttavlor |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |

