Poster Gallerix Untitled 1914 By Paul KleeStorlek: 70x100 cm
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanj4 min kvar!
Vald variant
Storlek:
70x100 cm

Untitled 1914 By Paul Klee
Storlek: 70x100 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konsttavlor med en ej namngiven målning av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1914.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med en ej namngiven målning av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1914.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5552-70x100 |
| Motiv | Untitled 1914 By Paul Klee |
| Storlek | 70x100 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Konsttavlor |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |

