Poster Gallerix Walking Leaving FootstepsStorlek: 70x100 cm
429 kr
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

Walking Leaving Footsteps
Storlek: 70x100 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konst med en surrealistisk illustration av en man som går rakt fram och lämnar fotspår efter sig.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en surrealistisk illustration av en man som går rakt fram och lämnar fotspår efter sig.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5186-70x100 |
| Motiv | Walking Leaving Footsteps |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 70x100 cm |


