Poster Gallerix Watercolor Cactus PlantStorlek: 70x100 cm
429 kr
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

Watercolor Cactus Plant
Storlek: 70x100 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med en abstrakt målning i vattenfärg av en kaktus.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4670-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Watercolor Cactus Plant |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |



