Poster Gallerix White Flower BWStorlek: 50x70 cm
295 kr
205 krSpara 31 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
50x70
Utförande:

White Flower BW
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin fotokonst med ett fotografi på en vit blomma i närbild.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5253-50x70 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | White Flower BW |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Botanisk |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |
| Djup | 2 mm |



