Poster Gallerix White Horse Up CloseStorlek: 21x30 cm
119 kr
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

White Horse Up Close
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin djur med ett fotografi på en vacker vit häst i närbild.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5340-21x30 |
| Motiv | White Horse Up Close |
| Storlek | 21x30 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Djur |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |



