Poster Gallerix White Horse Up CloseStorlek: 70x100 cm
429 kr
299 krSänkt pris!Spara 130 kr
Vald variant
Storlek (cm):
70x100
Utförande:

White Horse Up Close
Storlek: 70x100 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin djur med ett fotografi på en vacker vit häst i närbild.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5340-70x100 |
| Motiv | White Horse Up Close |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Djur |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |



