Poster Gallerix Wild Grass TallStorlek: 50x70 cm
295 kr
205 krSpara 31 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
50x70
Utförande:

Wild Grass Tall
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin natur med ett fotografi på högt vackert växande gräs i en ansamling mot en ljus himmel.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på högt vackert växande gräs i en ansamling mot en ljus himmel.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5349-50x70 |
| Storlek | 50x70 cm |
| Motiv | Wild Grass Tall |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |


