Poster Gallerix Winter LakeStorlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj6 tim kvar!
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Winter Lake
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin vinter och natur med ett fotografi på en lugn sjö vid ett snötäckt vinterlandskap med tät dimma i bakgrunden.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och natur med ett fotografi på en lugn sjö vid ett snötäckt vinterlandskap med tät dimma i bakgrunden.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4888-21x30 |
| Motiv | Winter Lake |
| Storlek | 21x30 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |


