Poster Gallerix Yellow TulipsStorlek: 21x30 cm
119 kr
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Yellow Tulips
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin botaniskt med ett fotografi på gula tulpaner mot en sandfärgad bakgrund med gula toner.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin botaniskt med ett fotografi på gula tulpaner mot en sandfärgad bakgrund med gula toner.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4637-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Yellow Tulips |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Botanisk |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |


