Poster Gallerix Yellow TulipsStorlek: 70x100 cm
429 kr
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

Yellow Tulips
Storlek: 70x100 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin botaniskt med ett fotografi på gula tulpaner mot en sandfärgad bakgrund med gula toner.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin botaniskt med ett fotografi på gula tulpaner mot en sandfärgad bakgrund med gula toner.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4637-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Yellow Tulips |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Botanisk |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |


