Vitpigmenterad Ek
895 kr
Se priset!

Vitpigmenterad Ek
895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Möt Sebring – en spegel som inte bara reflekterar din egen unika stil utan också adderar en touch av modern elegans till ditt utrymme. Med sin rektangulära och långsmala design skapar Sebring en distinkt och sofistikerad atmosfär.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Möt Sebring – en spegel som inte bara reflekterar din egen unika stil utan också adderar en touch av modern elegans till ditt utrymme. Med sin rektangulära och långsmala design skapar Sebring en distinkt och sofistikerad atmosfär.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19999-130 |
| Produkttyp | Spegel |
| Användningsområde | Inomhus |
| Material | Glas |
| Bredd | 55 cm |
| Serie | Sebring |
| Höjd | 170 cm |
| Djup | 38,5 cm |
| Färg | Vitpigmenterad Ek |
| EAN-nr | 7340220815927 |






