Tavla Art For The Home Bamboo Blooms Set
1 045 kr

Bamboo Blooms Set
1 045 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Tavlor Bamboo Blooms från Art for the Home. Dekorera ditt hem på ett ögonblick. Består av två tavlor i mått 40x80 cm.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Tavlor Bamboo Blooms från Art for the Home. Dekorera ditt hem på ett ögonblick. Består av två tavlor i mått 40x80 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 112066 |
| Färg | Flerfärgad |
| Format | Kvadratiskt |
| Material | Canvas/MDF |
| Storlek | 80x80 cm |
| Motiv | Blommor |
| Produkttyp | Tavla |
| Höjd | 80 cm |
| Bredd | 80 cm |
| EAN-nr | 5011583451924 |

