Tavla Art For The Home Cherry Blossoms
1 664 kr

Cherry Blossoms
1 664 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Tavla Cherry Blossoms från Art for the Home. Dekorera ditt hem på ett ögonblick.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 112056 |
| Färg | Rosa |
| Format | Liggande |
| Material | Canvas/Metall |
| Storlek | 100x70 cm |
| Motiv | Landskap |
| Produkttyp | Tavla |
| Höjd | 70 cm |
| Bredd | 100 cm |
| EAN-nr | 5011583451825 |

