Tavla Art For The Home Harmony LED
789 kr

Harmony LED
789 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Tavla Harmony LED från Art for the Home. Dekorera ditt hem på ett ögonblick.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 113221 |
| Färg | Flerfärgad |
| Format | Liggande |
| Höjd | 60 cm |
| Material | Canvas/MDF |
| Storlek | 60x60 cm |
| Motiv | Blommor |
| Typ | Tavla |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 5011583463958 |

