Tavla Art For The Home Highland Cows
1 329 kr

Highland Cows
1 329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Tavla Highland Cows från Art for the Home. Dekorera ditt hem på ett ögonblick.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 113199 |
| Färg | Flerfärgad |
| Format | Stående |
| Material | Canvas/MDF |
| Storlek | 80x60 cm |
| Motiv | Djur |
| Produkttyp | Tavla |
| Höjd | 80 cm |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 5011583463736 |

