Tavla Art For The Home I Love Us
566 kr

I Love Us
566 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Tavla I Love Us från Art for the Home. Dekorera ditt hem på ett ögonblick.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 113212 |
| Färg | Flerfärgad |
| Format | Liggande |
| Material | Metall/Trä |
| Storlek | 12x71 cm |
| Motiv | Text |
| Produkttyp | Tavla |
| Höjd | 12 cm |
| Bredd | 71 cm |
| EAN-nr | 5011583463866 |

