Tavla Art For The Home Peaceful Prairie Set
1 115 kr

Peaceful Prairie Set
1 115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Tavlor Peaceful Prairie från Art for the Home. Dekorera ditt hem på ett ögonblick. Består av två tavlor i mått 50x70 cm.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Tavlor Peaceful Prairie från Art for the Home. Dekorera ditt hem på ett ögonblick. Består av två tavlor i mått 50x70 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 112076 |
| Färg | Flerfärgad |
| Format | Stående |
| Material | Canvas/MDF |
| Storlek | 50x70 cm |
| Motiv | Blommor |
| Produkttyp | Tavla |
| Höjd | 70 cm |
| Bredd | 50 cm |
| EAN-nr | 5011583452020 |

