Tavla Art For The Home Saimiri Monkey
566 kr

Saimiri Monkey
566 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Tavla Saimiri Monkey från Art for the Home. Dekorera ditt hem på ett ögonblick.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 112062 |
| Färg | Svart/Vit |
| Format | Stående |
| Material | Canvas/MDF |
| Storlek | 40x50 cm |
| Motiv | Djur |
| Produkttyp | Tavla |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 40 cm |
| EAN-nr | 5011583451887 |

