Tavla Art For The Home The Big Apple
566 kr

The Big Apple
566 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Tavla The Big Apple från Art for the Home. Dekorera ditt hem på ett ögonblick.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 112078 |
| Färg | Flerfärgad |
| Format | Kvadratiskt |
| Material | Canvas/MDF |
| Storlek | 50x50 cm |
| Motiv | Städer i världen |
| Produkttyp | Tavla |
| Höjd | 50 cm |
| Bredd | 50 cm |
| EAN-nr | 5011583452044 |

