Tavla Art For The Home Wild Horses
1 115 kr

Wild Horses
1 115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Tavla Wild Horses från Art for the Home. Dekorera ditt hem på ett ögonblick.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 112053 |
| Färg | Svart/Vit |
| Format | Kvadratiskt |
| Material | Canvas/Metall |
| Storlek | 70x70 cm |
| Motiv | Djur |
| Produkttyp | Tavla |
| Höjd | 70 cm |
| Bredd | 70 cm |
| EAN-nr | 5011583451795 |

