Tavla Art For The Home Wood Leaves Trio
1 329 kr

Wood Leaves Trio
1 329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Tavla Wood Leaves Trio från Art for the Home. Dekorera ditt hem på ett ögonblick.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 113213 |
| Färg | Flerfärgad |
| Format | Liggande |
| Material | Trä |
| Storlek | 30x90 cm |
| Motiv | Blommor |
| Produkttyp | Tavla |
| Höjd | 30 cm |
| Bredd | 90 cm |
| EAN-nr | 5011583463873 |

