Barntapet Galerie Wallcoverings Tiny Tots 2 G78387
Rek. pris 599 kr
392 kr
Se priset!

Tiny Tots 2 G78387
392 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En härlig rosa barntapet med glittriga detaljer och med motiv av träd och koalor i färgerna grått, rosa, vitt och brun/beige. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
Varumärke
Galerie WallcoveringsBeskrivning
En härlig rosa barntapet med glittriga detaljer och med motiv av träd och koalor i färgerna grått, rosa, vitt och brun/beige. Denna non woven tapet, även kallad easy up, är enkel att tapetsera då du rollar limmet direkt på väggen för att sedan fästa tapeten.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Galerie Wallcoverings |
| Art.Nr. | G78387 |
| Kollektion | Tiny Tots 2 |
| Färg | Rosa |
| Mönster | Djur |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 53 cm |
| Mönsterpassning | Rak 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Barntapet |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5055430083876 |

