Barntapet NEXT Unicorn EasyUp 118328, Mönstrad Rosa
599 kr

Unicorn EasyUp 118328, Mönstrad Rosa
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hållbart producerade non-woven tapeter (FSC). Tillverkad i Europa. Vattenbeständig. God ljusbeständighet. Naturtrogna färger på högkvalitativ non-woven tapeter. Mycket lätt att applicera. Krymper eller expanderar inte. Tapeten kan tas bort utan ångbåt.
Varumärke
NEXTBeskrivning
Hållbart producerade non-woven tapeter (FSC). Tillverkad i Europa. Vattenbeständig. God ljusbeständighet. Naturtrogna färger på högkvalitativ non-woven tapeter. Mycket lätt att applicera. Krymper eller expanderar inte. Tapeten kan tas bort utan ångbåt.
Den här roliga och fantastiska tapeten är det perfekta sättet att förgylla ett barnrum. Vad är inte att älska med regnbågar och enhörningar? Den djärva pastellfärgpaletten ger liv åt den här designen på en pastellrosa bakgrund. Tapeten är tryckt på ett matt papper och har en modern känsla.
Upptäck de hållbart producerade, trenddrivna, livfulla och moderna designerna i NEXT-kollektionen. Eleganta blommor, moderna geometriska former och urbana tegelmotiv ger stil och lyx till ditt hem!
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Fördelar: Barntapet NEXT Unicorn EasyUp 118328, Mönstrad Rosa
- Hållbart producerade material
- Lätt att applicera och ta bort
- Livfulla, naturtrogna färger
Fördelar: Barntapet NEXT Unicorn EasyUp 118328, Mönstrad Rosa
- Hållbart producerade material
- Lätt att applicera och ta bort
- Livfulla, naturtrogna färger
Upptäck de hållbart producerade, trenddrivna, livfulla och moderna designerna i NEXT-kollektionen. Eleganta blommor, moderna geometriska former och urbana tegelmotiv ger stil och lyx till ditt hem!
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Fördelar: Barntapet NEXT Unicorn EasyUp 118328, Mönstrad Rosa
- Hållbart producerade material
- Lätt att applicera och ta bort
- Livfulla, naturtrogna färger
Fördelar: Barntapet NEXT Unicorn EasyUp 118328, Mönstrad Rosa
- Hållbart producerade material
- Lätt att applicera och ta bort
- Livfulla, naturtrogna färger
Egenskaper
| Varumärke | NEXT |
| Art.Nr. | 118328 |
| Färg | Rosa |
| Mönster | För barnrum |
| Utförande | EasyUp |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | 53 cm |
| Åtgång | 3 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Typ | Monstrade tapeter |
| Längd | 10 m |
| EAN-nr | 5011583522365 |



