Fototapet Arkiio Självhäftande Elegant Accent 441x315
1 795 kr

Självhäftande Elegant Accent 441x315
1 795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | A3-5XLNEW011108sam |
| Färg | Flerfärgad |
| Mönster | Stormönstrad |
| Utförande | Självhäftande |
| Bredd | 441 cm |
| Höjd | 315 cm |
| Typ | Fototapet |
| Storlek | 441x315 cm |
| Leverantör | Artgeist sp. z o.o |
| EAN-nr | 5903296985776 |

