Fototapet Arkiio Självhäftande Forest Cottage II 490x280
1 705 kr

Självhäftande Forest Cottage II 490x280
1 705 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | A3-500x280vFT1042sam |
| Färg | Brun |
| Mönster | Sten/Trä |
| Utförande | Självhäftande |
| Bredd | 490 cm |
| Höjd | 280 cm |
| Typ | Fototapet |
| Storlek | 490x28042 cm |
| Leverantör | Artgeist sp. z o.o |
| EAN-nr | 5903296972721 |

