Fototapet Arkiio Självhäftande World Map Modern Geography II 490x280
1 309 kr

Självhäftande World Map Modern Geography II 490x280
1 309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Varumärke
ArkiioBeskrivning
Arkiios självhäftande fototapeter är ett utmärkt alternativ för dig som med liten arbetsinsats vill ge din inredning ett spektakulärt lyft!
Egenskaper
| Varumärke | Arkiio |
| Art.Nr. | A3-500x280new1368sam |
| Utförande | Självhäftande |
| Mönster | Motiv/Text |
| Typ | Fototapet |
| Färg | Grå/Brun |
| Storlek | 490x28068 cm |
| Leverantör | Artgeist sp. z o.o |
| Höjd | 280 cm |
| Bredd | 490 cm |
| EAN-nr | 5903296975777 |

