Tapet Art For The Home Dalia Grå 108233
439 kr
249 krSänkt pris!Spara 190 kr

Dalia Grå 108233
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Art For The Home Magazine presenterar här en non-woven kollektion i fyra aktuella trendstilar. Lätta att kombinera. Tapeterna kan användas för tapetsering av ett helt rum eller en fondvägg för att skapa effektfull design..
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Art For The Home Magazine presenterar här en non-woven kollektion i fyra aktuella trendstilar. Lätta att kombinera. Tapeterna kan användas för tapetsering av ett helt rum eller en fondvägg för att skapa effektfull design..
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 108233 |
| Färg | Grå |
| Mönster | Blommig |
| Utförande | Non Woven |
| Bredd | 52 cm |
| Mönsterpassning | Ja |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 5011583413700 |




