Tapet Duro Aveny Beige 276-07
579 kr
479 krSänkt pris!

Aveny Beige 276-07
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med inspiration från det skandinaviska formspråket är Aveny ett exempel på när modern enkelhet och tradition är i perfekt förening med varandra.
Varumärke
DuroBeskrivning
Med inspiration från det skandinaviska formspråket är Aveny ett exempel på när modern enkelhet och tradition är i perfekt förening med varandra.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm!
Egenskaper
| Varumärke | Duro |
| Art.Nr. | 276-07 |
| Kollektion | Rand & Kulör |
| Färg | Beige |
| Mönster | Enfärgad |
| Utförande | EasyUp |
| Bredd | 53 cm |
| Åtgång | 4 våder/rulle (2,4 m i takhöjd) |
| Produkttyp | Tapet |
| Längd | 10,05 m |
| EAN-nr | 7393564276077 |
